Firmalike.com | Sosyal Medyada Firmanı Beğendir.

İstanbul Büyükçekmece Sahibinden Satılık Konut Proje Daireler 2+1

1456488723_ZK_INT_09.jpg

250.000 TL
İstanbul / Büyükçekmece / Ulus Mahallesi
İlan No :
5
İlan Tarihi :
26/02/2016
Emlak Tipi :
Satılık Konut
Metrekare :
90
Oda Sayısı :
2+1
Banyo Sayısı :
2
Bina Yaşı :
0
Binadaki Kat Sayısı :
4
Bulunduğu Kat :
1
Isıtma :
Doğalgaz (Kombi)
Kullanım Durumu :
Boş
Serkan Atak
  • İş
  • Cep 05051274776
Güvenlik Önerileri!
  • Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiç bir sebeple kaparo ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Emlak alırken dikkat edilmesi gereken güvenlik önlemleri hakkında detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.
İlan Detayları

Zümrüt Konakları’nın Blokları, 2+1 , 3+1 daire yerleşimiyle, 90m2, 110m2 ve 140m2 alan seçenekleriyle B, C ve D Bloklarda üst katlarda dubleks opsiyonuyla, hem konut, hem iş yeri, hem süit, hem de ofis kullanımına uygun tasarımıyla, ebeveyn banyosuyla, elit mimari dizayna sahiptir.

Zümrüt Konakları, site içinde bodrum katında bulunan geniş otoparkıyla, peyzaj tasarımıyla, park ve dinlenme alanlarıyla, Büyükçekmece’nin zengin sosyokültürel yaşam tarzına uygun, tarihi binalarıyla ve doğal coğrafi yapısıyla bütünlük arz eden, çevresel ulaşım araçlarına yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Zümrüt Konakları, iç mekan yerleşiminin optimum fonksiyonda çözüm sunarak, en küçük alanını bile rasyonel bir biçimde kullanmayı başarmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve niteliği kadar, işçilikte gösterilen özen ve itina ile sahiplerine sonsuz güven ve mutluluk hissi vermektedir.

Zümrüt Konakları, ister dairenizi modern konut veya ofis olarak kullanın, isterseniz yakın zaman yatırım enstrümanı olarak değerlendirin, böylece hem alırken hem satarken hem de kullanırken kazanın.

İnşaatı hızla devam eden Zümrüt Konakları Projemizin, kaba inşaatı bitmek üzere, yakın zamanda ince inşaata geçilecek, kalıp ve demir işçiliği hız kesmeden, projesine uygun bir şekilde devam etmektedir. 2016 sonunda da kat maliklerine teslim etmeyi planlamaktayız.

Bu Üyemizin Diğer Emlak İlanları
Bölgedeki Diğer İlanlar
Facebook Yorumları