Firmalike.com | Sosyal Medyada Firmanı Beğendir.

Me-Fa Seo Hizmetleri

Torbalı/İzmir
: 0544Tıklayınız : 0 (5Tıklayınız
Üye
Me-Fa Seo Hizmetleri
1443855582_11.jpg

Yetkili Adı
: Mecnun Fatih
Adres
:
Şehir/İlçe
:

İzmir / Torbalı

Telefon
: 0544Tıklayınız
Cep Tel
: 0 (5Tıklayınız
Faks
: Tıklayınız
Sektörler
: Web Tasarım Firmaları , Alım Satım Firmaları , Maden , Metal Sanayi
Email
: mkmakina@m-kmakina.com
Web
: http://www.fabo.com.tr
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(3 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1572 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Satılık beton santrali ve mobil konkasör tesisi üretimi yapmakta olan mk makina ve fabo makina , yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da verdiği hizmetlerin kalitesi ile tanınmaktadır. 1970 yılından beri inşaat ve madencilik sektöründeki bir çok büyük, orta ve küçük çaplı işletme kaliteli hizmet ve avantajlı fiyatlarımızdan faydalanma ayrıcalığıyla tanışmış bulunmakta.

Firmamız kurulduğu günden bu yana dürüst ve kaliteli hizmet prensibinden taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Mobil beton santrali ve mobil konkasör üretiminde işletmelerin en çok güvendiği firma özelliğine sahip olmanın sorumluluğunun bilincinde olarak, daima hizmet yelpazemizi geliştirmeye çalışıyoruz. Tesisleri kurmadan önce bölgenin ve arazinin yapısını tespit eden uzman personelimiz, işletmenizin ihtiyacına göre proje tasarlar. Gerekli durumlarda standart kapasitelerin dışında ihtiyacınıza göre özel üretim de yapmaktayız. Sabit, kompakt ve mobil olarak imal ettiğimiz ürünlerin yedek parçalarını da imal ederek, zaman içinde meydana gelen aşınmaları seri bir şekilde gidererek işlerinizin aksamaması için gerekli tüm çalışmaları zamanında yapmaktayız. Nakliyat, montaj ve servis konusunda işletmelere sağladığımız avantajlar sayesinde işletme maliyetinin düşürülmesini hedeflerken, uygun fiyat ve kaliteli hizmet konusundaki çalışmalarımızla da işletmelerin kara geçmesini amaçlıyoruz. Kendi kazancından önce müşterilerinin çıkarlarını düşünen firmamız yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da en güvenilir marka olma özelliğine sahiptir. Ürünlerimizin her biri CE ve ISO 9002:2010 standartlarına uygun kriterlerde imal edilmekte olup, uzun soluklu projelerde de güvenle kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Mobil beton santrali ve mobil konkasör alanında sektörünün lideri olan firmamız, işinin ehli personeli ile 7/24 saat müşterilerine servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde ithalat oranımız da her geçen gün artmaktadır. Elde ettiğimiz başarıların karşılığı olarak, müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi en düşük fiyatlarla sunmayı da iş prensibimizde ilk sıralarda tutuyoruz.

Facebook Yorumları