Firmalike.com | Sosyal Medyada Firmanı Beğendir.
2 Büyük Firma Rehberi Birleşti. 23/03/2015

2 Büyük Firma Rehberi Birleşti.

Sanal sektörün 2 dev sitesi birleşme kararı aldı. Onlar artık Türkiye'nin en büyük firma rehberleri olma yolunda ilerliyorlar.

2 Büyük Firma Rehberi Birleşti.

Sanal sektörün 2 dev sitesi birleşme kararı aldı. 

Web sektörün 2 büyük siteleri birleşme kararı alarak yollarını hızlı adımlarla ilerleme kararı aldılar. Googlefirmalari.Net adresi ile Firmalike.com adresi birleşerek, tüm firmalara daha kaliteli daha fazla firmaların tanıtımlarını hizmet kalitesini yükseltmek için birleşme kararı aldı. 

Bu iki site birleşerek aylık hitlerini 5 katına çıkararak 500 bin kullanıcıya ulaştılar. Googlefirmalari.Net adresi sektöre hızlı bir giriş yapması ile birlikte Firmalike.com adresinin dikkatini çekmeyi başara bildi. Bu iki site birleşincede ortaya firmalar için tanınırlık oranlarıda 5 kat daha fazla artmış oldu. 

Birbirinden güzel özellikleri bulunan bu iki site yollarını birlikte yürüme kararı alınca sosyal medyada da olumlu tepkiler almaya devam ediyor. Firmalike.com adresi 2nci yaşına girmeden bu  büyük adımı atarak markalaşma yolunda büyük bir adım atmış oldu. Sosyal medyayı ilerleyen zamanlarda nasıl aktif kullanacağını hep birlikte göreceğiz. 

Sizlerde firmanızı bu ücretsiz platforma ekleyerek firmanıza değer üstüne değer katınız.

Bu haber 2017 kez okundu.
Bizden Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. (97 kez okundu.) - 29/07/2015
  2. 2. 2 Büyük Firma Rehberi Birleşti. (2018 kez okundu.) - 23/03/2015
Facebook Yorumları