Firmalike.com | Sosyal Medyada Firmanı Beğendir.
Hediye Dizüstü Bilgisayar

YARIŞMAYA ÖZEL DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR HEDİYE ÖZELLİKLERİ

Genel Özellikler
Menşei P.R.C.
Garanti 24
İşlemci Özellikleri
İşlemci Markası Intel
İşlemci Teknolojisi Celeron
İşlemci Hızı 1.86 GHz
İşlemci Numarası N2920
Ram Özellikleri
RAM Kapasitesi 4 GB
RAM Tipi DDR3
Ekran Özellikleri
Ekran Boyu 15.6 inch
Disk Kapasitesi
Ekran Kartı Markası INTEL
HDD Özellikleri
Disk Kapasitesi 500 GB
Grafik Kart
Ekran Kartı Chipseti HD Graphics
Sensör
Çözünürlük 1366 x 768
Diğer
İşletim Sistemi Windows 8

 

PACKARD BELL EASYNOTE TE69EasyNote TE69 Serisinde güç, mobilite ve uygun fiyat bir araya geliyor.

Bu ince, şık ve kullanımı kolay 15,6 inç dizüstü bilgisayarda kendini kanıtlamış özellikler bulunuyor.

Evde veya dışarıda çalışın, müzik dinleyin, film izleyin ve ders çalışın.

İnce tasarımlı üretkenlik

 

Çok çekirdekli işlemcilerin gelişmiş verimliliği ve DDR3 belleğin hızıyla hedeflerinize daha çabuk ulaşın. 1 TB'a* kadar sabit sürücü alanıyla dosyalarınız daima parmaklarınızın ucunda olur. Çoklu kontrole sahip büyük dokunmatik yüzey ve sayısal tuş takımıyla işlerinizi daha hızlı yapın. USB 3.0 ile dosyalarınızı son derece hızlı bir şekilde aktarın ve M-DISC Ready™ optik ortam sürücüsü ile dijital varlıklarınızı koruyun. Tüm bunlara sınıfındaki en zarif dizüstü bilgisayarla sahip olun: EasyNote TE69 Serisinin kalınlığı 24,9 mm ve ağırlığı 2,4 kg'dır.

Aile boyu eğlence

 

Dışarı çıktığınızda mobilitesini konuşturan EasyNote TE69, eğitim ve eğlence için de evinizin merkezinde yer alır. High Definition 15,6 inç Ultrabright™ ekranda yazılar rahat okunur ve görseller parlak görünür. En yeni grafik kartı, entegre DVD oynatıcı ve medya kontrol tuşlarıyla donatılmış olan EasyNote TE69 Serisi film ve video izlemeyi gerçek bir sinematik deneyime dönüştürür. Eğlenceyi özgürce paylaşabilirsiniz: Bu dizüstü bilgisayarın HDMI® bağlantı desteği sayesinde arkadaşlarınızı ve ailenizi çağırıp en yeni gişe rekortmeni filmleri büyük ekran TV'nizde izleyebilirsiniz.

Kolay iletişim

 

İster bir kafenin ortak erişim noktasında ister evinizde olun, EasyNote TE69 Serisi ile kolayca sosyalleşebilirsiniz. Entegre 802.11a/b/g/n kablosuz, hızlı Internet erişimi sağlar ve Social Network düğmesine dokunarak Facebook, Twitter, YouTube™ ve Flickr gibi sosyal medya sitelerine bağlanabilirsiniz. Açık olduğunu LED ışığıyla size bildiren HD web kamerasını kullanarak kilometrelerce ötedeki tanıdıklarınızla yüz yüze görüşün. Kombo jak sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet ederken bir yandan da müzik dinleyin.